Prie Lietuvos būsto rūmų prisijungė vienas iš didžiausių Panevėžio krašto administratorių AB „Panevėžio butų ūkis“.

Jau 25 metus skaičiuojantis vadovavimo patirtį Panevėžio būtų ūkis direktorius Vidmantas Žukauskas teigia, kad prisijungti prie Lietuvos būsto rūmų paskatino bendras sutinkantis požiūris į būsto valdymą  ir noras pasidalinti per daugelį metų sukaupta praktine patirtimi. Pašnekovas teigė, kad norėtųsi daugiau aiškumo apie renovacijos procesą, tai, kaip jis turėtų būti organizuojamas ir kas jį galėtų geriau administruoti.

 „Aš ne prieš tai, kad šiuolaikinė aplinka diktuoja konkurencines sąlygas. Bet nėra gerai, kai įmonės neturėdamos jokios kvalifikacijos, žinių ir gebėjimų dalyvauja daugiabučių namų renovacijoje ir administravime. Norėtųsi  daugiau kokybiškumo ir  kompetencijos“, – teigia Vidmantas Žukauskas.

Interneto platybės „kuria“ techninius prižiūrėtojus

Kalbant apie kylančias problemas administruojant namų renovacijos procesą pagrindinę problemą įvardija posakiu “kiek žmonių tiek nuomonių“.  „Dabar internetas visagalis, žmonės prisižiūri visko ir visokių  renovacijos technologijų sugalvoja, tai kartais kyla neaiškumų,“ – sako Panevėžio butų ūkio direktorius. Paklaustas, kaip iškilusios problemos įprastai būdavo sprendžiamos, atsakymas paprastas, susitikimais vadinamais „renovadieniais“. Jų metu susitikdavo darbų vadovas, techninis prižiūrėtojas, įmonės paskirtas skyriaus atstovas, bendrijos pirmininkas, ir spręsdavo iškilusias problemas. Per COVID-19 situacija pasikeitė nežymiai. Bendravimas elektroniniu paštu jau tampa kasdienybė, o statybininkai dirba – tai nėra draudžiama, yra galimybė dviems žmonėms susitikti ir pasikalbėti per atstumą.

 Lietuvos Būsto rūmams linki sėkmės

 Panevėžio butų ūkis direktorius Vidmantas Žukauskas linki Lietuvos Būsto rūmams sėkmės. „Visi linki laimės, sveikatos, pinigų, džiaugsmingų, sveikatingų metų. Prie viso to aš labai norėčiau palinkėti sėkmės. Turbūt daugelis prisimena filmą „Titaniką“. Buvo ten žmonės laimingi ir sveiki, bet va kažkam sėkmės ir pritrūko. Tai aš ir norėčiau, kad  Būsto rūmams nepritrūktų sėkmės įveikti įvairias kliūtis,“- sako Vidmantas Žukauskas.