Nuo pat Lietuvos Respublikinių būsto valdymo ir priežiūros rūmų įsikūrimo pradžios prisijungęs didelę patirtį ir platų darbų spektrą apimantis, prižiūrintis 384 daugiabučius, visuomenės pastatus UAB „Elotus“ savo sėkmės garantu laiko kompetentingą ir ištikimą komandą bei naujoves, pakeičiančias senas sistemas.

Išduoda paslaptį

Klientai nori greito, kokybiško ir efektyvaus darbo, o daugiabučių namų administravimo sritis – ne išimtis. Elotus – patys sau rangovai. Turi avarinę tarnybą, atlieka daugiabučių namų techninę priežiūrą, priima ir administruoja įmokas, teikia statybos, elektros, santechnikos, transporto nuomos ir reklamos paslaugas. “Genialumas paprastume ir bendradarbiavime“,- teigia įmonės direktorius Vidmantas Stonkus. Paklaustas, kas lemia tokį greitą ir efektyvų darbą direktorius vienareikšmiškai atsako –  komanda. Pasak jo – tai didžiausias jo turtas, komanda jį supranta vis pusės žodžio, o antrą kartą kartoti netenka.

Pirmieji Respublikoje

Elotus – pirmieji Respublikoje įgyvendino vienos sąskaitos sistemą. Tai įvyko 1997-taisiais metais, o vienos sąskaitos įgyvendinimas įmonei ne tik palengvino darbą ir padidino klientų skaičių, tačiau ir padėjo gyventojams sąskaitų apmokėjimo procese. Iki tol gyventojams, norintiems mokėti už paslaugas tekdavo keliauti į keletą įstaigų, o apmokėjimai užsitęsdavo net iki 25 dienų, butų ūkiai turėdavo daug skolų. Pasak direktoriaus tai patogus būdas, „nulaužęs“ sistemą ir padėjęs efektyviau ir greičiau vykdyti apmokėjimo procesą. Dabar gyventojui apmokėjus sąskaitą iki pietų, po pietų jau yra daromi pavedimai įstaigoms

 Būtina spartinti renovaciją Mažeikiuose

Mažeikiuose renovuotas kone kas penktas namas, tačiau šiuo metu situacija sparčiai nekinta. Direktoriaus nuomone greičiausiai todėl, kad šildymo kainos nėra labai aukštos, o žmonės „skaičiuoja“. Anksčiau Mažeikiuose buvo vykdoma renovacija probleminiams miestams, finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Vykdant šį procesą gyventojams reikėjo mokėti vos 15 procentų, o dabar vykdant renovaciją gyventojai moka 70 procentų, o valstybė – 30 procentų. Anuomet renovavosi nemažai, o dabar situacija kiek prastesnė.