Sveikiname  UAB „Butų ūkio valdos“, UAB „Ignalinos butų ūkis“, UAB „Biržų šilumos tinklai“ ir  UAB „Skuodo šiluma“ prisijungus ir tapus Būsto rūmų nariais ir kviečiame artimiau susipažinti su jais.

UAB „Butų ūkio valdos“ direktorius Artūras Liauzginas
UAB „Butų ūkio valdos“ direktorius Artūras Liauzginas

Butų ūkio valdos: „Dirbantis direktorius“

UAB „Butų ūkio valdos“ direktorius Artūras Liauzginas daugiabučių namų administravime dirba jau nuo 1997. Turintis didelę patirtį ir anksčiau dirbęs Telšių butų ūkyje, o 2020 metais gavęs licenziją ir įkūręs Butų ūkio valdas Artūras Liauzingas juokaudamas sako „įkūriau ne tik įmonę, bet ir naują darbo poziciją „dirbantis direktorius“.

Įdomus faktas, kad įmonėje – vos keletą etatų, tačiau darbai vyksta labai sparčiai ir produktyviai. „Mes su mažais resursais – atliekame efektyviai nemažai darbų. Administruojame daugiau nei 130 pastatų. Jau esame užbaigę 9 renovacijos procesus, dar 19 eigoje. Mūsų komanda – tikri profesionalai“, – teigia A. Liauzingas.

Ignalinos butų ūkio vyriausiasis inžinierius Aleksandras Dolgovas
Ignalinos butų ūkio vyriausiasis inžinierius Aleksandras Dolgovas

Ignalinos butų ūkis: „Pirmieji renovavome visą miestą“

Ignalinos butų ūkio vyriausiasis inžinierius Aleksandras Dolgovas pasakoja, kad įmonė veikia jau nuo 1995 metų. UAB „Ignalinos butų ūkis“ aktyviai užsiima renovacija jau nuo 2009-tųjų iki pat dabar. Mes buvome pirmoji įmonė Lietuvoje renovavusi visą miestą 100 procentų. Ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Parašėme Ignalinos intervizijos programą, kuri tapo pagrindu visos dabartinės Lietuvos programos. Mes – pionieriai galima sakyti“, – teigia Aleksandras Dolgovas. UAB „Ignalinos butų ūkis“ administruoja pastatus ne tik Ignalinoje, tačiau ir Rokiškyje, Zarasuose, Vilniuje bei Širvintose.

Biržų šilumos tinklai: „Manome, kad informacija svarbu“
Kairėje direktorius Vygantas Jurkonis, dešinėje projektų vadovas Mantas Pilkauskas (projektų vadovas, kuruojantis daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą)

Biržų šilumos tinklai: „Manome, kad informacija svarbu“

UAB „Biržų šilumos tinklai“ užsiima pastatų nuoma ir jau nuo 2013 metų aktyviai užsiima pastatų renovacija. Direktorius Vygantas Jurkonis prisijungęs prie UAB „Biržų šilumos tinklai“ 2020-ųjų kovo mėn. džiaugiasi savo komanda. „Komanda šiai dienai yra viskas, ką turime geriausio.  Turime naują projektų vadovą kuruojantį daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą. Prisijungdami prie Lietuvos būsto rūmų tikimės bendradarbiavimo ir naujų žinių“,- teigia Vygantas Jurkonis.

UAB „Skuodo šiluma“ direktorius S. Gutautas
UAB „Skuodo šiluma“ direktorius S. Gutautas

Skuodo šiluma: „Administravime esame nauji žaidėjai“

UAB „Skuodo šiluma“ direktorius Stasys Gutautas energetikos srityje savo karjerą pradėjo dar 1990-aisiais. Ilgametė patirtis ne tik duoda pranašumų pagrindinėje srityje, tačiau paskatina pradėti ir gretutines veiklas. UAB „Skuodo šiluma“ pagrindinė veikla – šilumos gamyba, perdavimas ir pardavimas, tačiau kaip teigia direktorius „kolektyvas labai nedidelis, tačiau atliekam visus darbus. „Matome, kad mūsų darbuotojai talentingi, todėl užsiimame ir kitomis veiklomis, kaip pavyzdžiui, pastatų administravimas, kuriose galime puikiai atlikti darbus ir būti naudingi“,  – teigia Stasys Gutautas. „Prisijungti prie Lietuvos būsto rūmų paskatino kolegos iš kitų administruojančių pastatus įmonių. Papasakojo, kaip vystoma veikla. O mes esame jauni žaidėjai daugiabučių namų administravimo komandoje ir norisi sužinoti, padirbėti šioje srityje daugiau. Na taip pat pasiūlyti tam tikrų vertingų idėjų iš mūsų pagrindinės veiklos“,  – dalijasi mintimis UAB „Skuodo šiluma“ direktorius S. Gutautas.